Всі квіти по-своєму гарні: одні заворожують своєю барвистістю, інші ж чарують тендітністю та неймовірними ароматами. Гортензія втілює в собі все одразу. Ніжність пелюсток, пишність суцвіть, неперевершений запах цих квітів робить їх чудовим варіантом подарунка на будь-яке свято. 

Гортензії часто асоціюють з щирістю почуттів, незалежно від того радість це чи смуток. Окрім того, багато хто порівнює гортензії зі скромністю та надією. В Азії ця квітка шанується по-особливому, адже вважається, що саме пелюстки гортензії посипалися з неба в час, коли народився Будда. 

Якщо ж відволіктись від символізму, можна з впевненістю сказати, що гортензія – одна з найкращих квіток для створення дивовижних букетів та квіткових композицій. Завдяки різноманіттю видів (їх більш як 70), форм та кольорів, гортензія гармонує з будь-якими квітами, доповнюючи їх своєю красою. 

Різноманіття барв та сортів гортензії

Суцвіття у гортензії ажурні та пишні завдяки тому, що у більшості видів одна квітка складається з великої кількості великих та маленьких квіточок. Гортензія нагадує повітряну хмарку забарвлену в різні кольори. Пишність суцвіть дозволяє використовувати всього одну гілочку гортензії для створення об’ємних букетів. Найбільш розповсюдженими видами гортензії є наступні:

  • Біла гортензія, що має великі суцвіття, називається Сніговий М’яч, адже дійсно схожа на сніжки;
  • Велична блакитна гортензія представлена в таких сортах як Блакитна Маргарита (з нерівними краями пелюсток), Магічний Аметист (з ледь помітними зеленими плямами), Блакитна Вендетта (з меншими по розміру суцвіттями);
  • Червона гортензія має різні відтінки та насиченість (Терракот, Зелена Тінь та Рудь – найпопулярніші сорти в цьому кольорі);
  • Зелена гортензія чарує своєю унікальністю в таких сортах як Зелена Зірка та Зелений Лізард;
  • Гортензії рожевого кольору.

Замовити букети гортензій з доставкою від FlowerWorld 

Варіантів букетів з гортензіями доволі багато. Можна створити композицію з троянд чи піонів, доповнивши її лише однією гілочкою гортензії, а можна дарувати монобукети, в яких будуть тільки гортензії. В будь-якому випадку букет буде виглядати розкішно! Будьте певні, що ця чарівна квітка не залишить байдужим нікого.

Інтернет-магазин FlowerWorld може похизуватися величезним вибором різноманітних букетів з гортензіями. У нас Ви можете купити ці розкішні квіти за привабливою ціною і без зайвих клопотів. Наші флористи працюють тільки зі свіжими квітами і готові швидко створити бажану композицію, що мерщій буде доставлена в будь-який куточок Львова нашими привітними кур’єрами. Оскільки гортензія – це доволі тендітна квітка, що вимагає особливої уваги та догляду під час транспортування, ми робимо все необхідне, щоб квіти не постраждали та мали першокласний вигляд. Ви маєте змогу зробити замовлення заздалегідь або в день доставки.