Давайте будемо відвертими, в наш час доволі складно здивувати когось звичайним букетом квітів. Ми не говоримо про те, що дарувати квіти – це минуле. Однак, нестандартні підходи до оформлення букетів, незвичайні композиції та креативність потроху витісняють «101 троянду». Більш того, сучасна людина все більше починає цінувати практичність подарунку, а отже стає зрозуміло, чому саме букети з фруктів стали такими популярними протягом останніх років. 

Композиції з фруктів: нестандартна ідея для подарунка

Вас запросили на вечерю, а Ви не хочете вкотре приносити пляшку вина у подарунок? Всі ми знаємо, що з пустими руками в гості не ходять. Так що ж робити? Вишуканий букет з фруктів чи овочів – це саме те, що потрібно. Будьте певні, що господарям буде до вподоби композиція з яскравих та соковитих фруктів, які можна згодом подати до столу. 

Хочете потішити кохану? Забудьте про троянди, піони та ромашки. Неповторні букети з гранатів, апельсинів чи яблук, доповнені зеленню, набагато краще. Отримавши такий букет, Ваша половинка засвітиться від щастя та захоче мерщій запостити свій подарунок в Instagram. А головне, вона оцінить Ваші старання та нестандартний підхід. 

Прагнете здивувати Вашого чоловіка чи хлопця? В той час як інші купують черговий набір для гоління та шкарпетки, Ви маєте змогу виділитися з натовпу та вразити свого коханого оригінальним подарунком, якого він дійсно не очікує. Ми пропонуємо широкий вибір фруктових та овочевих букетів для чоловіків. Гарантуємо, що він поділиться смаколиком і з Вами. 

Чому краще дарувати букети з фруктів, ніж звичайні букети квітів?

Практичність. В першу чергу, хотілося б зауважити, що такий букет їстівний, а отже, Ваш адресат може потішитися не тільки зовнішнім виглядом букету, а і його смаком. Для створення кожної композиції майстер підбирає тільки свіжі фрукти та овочі найвищого гатунку, які купуються в день доставки. Ще одна перевага букету з фруктів – його довговічність. На відміну від квіткових композицій, фруктові будуть радувати власника набагато довше. До того ж, вони не потребують особливого догляду. Хоча, не будемо приховувати правду, мало хто буде тримати букет з фруктів у вазі, адже такі смаколики хочеться з’їсти якомога швидше. 

Оригінальність оформлення. Всі фруктові букети, що представлені в нашому магазині, неповторні. Більш того, кожен букет – це витвір мистецтва, створення якого потребує знань, терпіння та креативності. Майстри FlowerWorld мають всі необхідні знання та навички у сфері дизайну фруктових букетів та готові радувати Вас вишуканими композиціями вже сьогодні. 

Краса та різноманіття. Їстівні букети з фруктів, без перебільшень, яскраві та гарні. Кожен елемент продумується та підбирається відповідно до інших. Зазвичай, букети компонуються з фруктів, що мають однакову чи схожу кольорову гаму. Однак, Ви маєте змогу підібрати бажані фрукти чи овочі та додати їх до вибраного букету. В деяких композиціях можна зустріти порізані фрукти. Дизайн таких букетів обговорюється заздалегідь та може бути змінений. 

Яка ціна на фруктовий букет?

Ціна букету варіюється в залежності від набору фруктів, їх кількості та загальної композиції. Стандартні композиції знаходяться в ціновому сегменті до 1000 грн, в той час як ціна на фруктові та квітково-фруктові кошики вища. 

Купити букети з фруктів та овочів у місті Львів

Замовити та купити букет з фруктів у Львові можна в нашому інтернет-магазині FlowerWorld. Всі букети бажано замовляти за 2-2,5 години. Чому? Починаючи з фруктів та овочів, що підібрані відповідно до їх кольору та смаку, та завершуючи підбором елементів декору та пакуванні – весь процес створення букету може зайняти декілька годин. У зв’язку з цим, ми радимо робити замовлення заздалегідь, щоб наші флористи мали змогу скомпонувати бажаний букет та доставити його вчасно. Ви також маєте змогу забрати букет самостійно. 

Кожна фруктова композиція – це не тільки красивий зовнішній вигляд, а й вітаміни, що наповнять адресата енергією та позитивом. Такі бустери хорошого настрою та здоров’я особливо необхідні в період холодної зими чи осені.