Давайте будемо відверті, жінки часто губляться в догадках, коли справа доходить до вибору подарунка для чоловіка чи хлопця. Здавалося б, що тут складного? Але як показує досвід, чоловіків набагато складніше здивувати, а отже ідея подарунка має бути супер оригінальною. Тому, якщо Ви зараз знаходитеся в роздумах стосовно того, що подарувати своєму любому чоловікові, коханому хлопцю чи дорогому другу, візьміть до уваги наші оригінальні букети для чоловіків.

 

Чоловічі букети: оформлення

Якось так історично склалося, що ми не звикли дарувати чоловікам букети. Чому? Причини можуть бути різноманітні. Деякі представники чоловічої статі просто не люблять квіти, інші ж вважають, що це не зовсім практичний чи функціональний подарунок. Але це не значить, що немає тих, хто був би радий отримати квіти на день народження чи іншу визначну дату, чи навіть просто так. Чоловічі букети дещо відрізняються від жіночих: вони більш стримані, не такі пишні, композиції мають строгі обриси. Що стосуються кольорової гами, то в таких букетах Ви не зустрінете тендітно-рожевих відтінків. Рекомендується вибирати квіти насичено червоних, помаранчевих, фіолетових чи синіх тонів, що доповнені зеленю та декоративними елементами.

Проте, квіткові букети – це далеко не єдиний вихід. В наш час особливої популярності набувають їстівні букети для чоловіків. Такі композиції часто складаються з м’ясних продуктів, сирів, снеків, овочів, фруктів та пляшки улюбленого напою. В нашому магазині представлені оригінальні букети з продуктів, склад яких можна змінювати в залежності від Ваших побажань та вподобань адресата. Ми підбираємо тільки свіжі та якісні продукти і компонуємо їх в чудові букети для Ваших чоловіків.

Де купити чоловічі букети у Львові?

Квіткові композиції та їстівні букети для чоловіків можна замовити онлайн в нашому магазині FlowerWorld. Ми пропонуємо широкий асортимент різноманітних чоловічих букетів на будь-який смак, в буквальному сенсі цього слова. Склад кожного букету зазначений в опису, однак, якщо Ви маєте бажання змінити оформлення чи додати інші продукти, будемо раді Вам з цим допомогти. Креативний та індивідуальний підхід до оформлення кожного букета, висока якість продуктів та доступна ціна – це основи нашої роботи. Замовляйте онлайн або телефонуйте за номером, що вказаний на сайті.